FAQ - Najčastejšie otázky

FAQ - Často kladené otázky.

img
Ideálne pre začiatok je absolvovať týždňový bezpečnostný kurz pre prácu na mori - Basic Offshore Survival & Firefighting Training. Zaregistrovať svoj životopis a žiadosť u renomovaných personálnych agentúr ktoré zamestnávajú pracovníkov v ťažobnom priemysle. Agentúry je potrebné raz za 14 dní kontaktovať a pripomenúť svoj záujem o prácu. Sám aktívne vyhľadávať pracovné ponuky v odbornej tlači a promptne na ne reagovať tak ako sám oslovovať vrtné spoločnosti. Na to aby ste boli akceptovaný zamestnávateľmi a personálnymi agentúrami, sa dôkladne zoznámte s ropným priemyslom, princípmi ťažby ropy a pracovnými postupmi. Lepšou informovanosťou získate náskok pred ostatnými záujemcami o prácu. Taktiež nezabúdajte na prezentácia samého seba, či už pri osobnom, telefonickom alebo písomnom kontakte.
img
Ropné spoločnosti dostávajú denne desiatky žiadostí o prijatie, takže s jednou, dvomi, piatimi poslanými žiadosťami je šanca na prijatie stále nulová. Pravdou je, že táto práca za nikým sama nepríde. Posielanie svojho životopisu so žiadosťou o prijatie je jednou z mnohých možných a zároveň najjednoduchších možností ako sa uchádzať o prácu. Naučte sa ako pripraviť svoje podklady pre svojho budúceho zamestnávateľa zaujímavými a zvýšte si takto šancu na prijatie. Napísanie životopisu, budovanie siete kontaktov a pohovory pre prácu môžu byť zastrašujúcim postupom, obzvlášť pre tých, ktorí sa uchádzajú o prácu prvý raz. Ale je to niečo, čomu musí čeliť každý uchádzač. Príprava je kľúčom k tomuto zamestnaniu. Čím ste lepšie pripravený, tým sú vyššie šance na úspech. Zapamätajte si, že ak máte akademický titul, nie je zaručené, že ihneď dostanete prácu na mori. Taktiež je faktom, že väčšina životopisov sa využíva na zredukovanie uchádzačov. Naučte sa, ako sa tomuto a iným neúspechom pri hľadaní práce vyvarovať, a to sledovaním prípravných krokov napr. uvedených v publikácii “Práca na vrtných plošinách severného mora“. Či hľadáte nové zamestnanie, lepšie zamestnanie alebo krátkodobé miesto tento poradca Vás prevedie cez hlavné kroky hľadania práce s radami, ktoré Vám dajú náskok pred ostatnými.
img
Keď posielate Vaše rezumé, obzvlášť ako odpoveď na inzerované miesta, je otázkou, či by ste mali priložiť sprievodný list. Niektorí zamestnávatelia odhadzujú životopisy odovzdané bez sprievodného listu, zatiaľ čo iní odchadzujú sprievodný list, pretože nie je potrebný. Nezáleží na politike zamestnávateľa a dobre zoštylizovaný sprievodný list prezrádza odkaz, že práca je pre Vás dôležitá. Nedostanete pokutu za zahrnutie listu a niekedy to môže pozitívne zapôsobiť. Keď píšete sprievodný list, dávajte pozor na požiadavky zamestnávateľa, čím je list osobnejší, tým je väčšia možnosť dostať uspokojujúcu odpoveď. Dobrý list je prvou etapou k dobrému pohovoru. Vždy používajte kvalitný papier, ktorý vyhovuje Vášmu životopisu.
img
Veľké percento ľudí ktorí sa úspešne dostanú na vrtnú vežu po pár mesiacoch vzdá túto prácu. Dôvodom väčšinou býva fyzické vyčerpanie, nedostatok spánku, zlé pracovné podmienky.. Zistia, že precenili svoje schopnosti, obsadili prvé ponúknuté miesto. Preto je nesmierne dôležité správne si vybrať zamestnávateľa. Neuvažujte iba o cieľoch, ktoré sa vzťahujú k práci ako napríklad koľko chcete zarábať, ale taktiež o snahách vo vzťahu k Vašej rodine, voľnému času, vzdelaniu alebo osobnému rastu. Začínajúc kladením takýchto otázok bude Vaše hľadanie práce vedené Vašimi osobnými cieľmi a hodnotami, než vonkajšími tlakmi alebo tým, čo sa zdá pohodlné. Ako väčšina projektov, hľadanie práce na mori často trvá dlhšie, než si plánujte. Neexistuje žiadny vzorec na určenie toho, ako dlho bude trvať nájsť prácu, ale v skutočnosti Vaše prijatie závisí od množstva času a snahy, ktoré vložíte do prípravy.

Aby ste boli úspešný v hľadaní zamestnania v mimopobrežnom ropnom priemysle, potrebujete mať správne informácie, stratégiu a spôsoby uchádzania sa o pracovné miesta. Pre všetkých ktorých oslovila táto práca a chcú urobiť prvý krok, zmeniť svoju budúcnosť vlastnými silami a zarábať 350 Libier denne, sme pripravili sprievodcu prácou “Práca na vrtných plošinách severného mora”.

image

Je to úplný sprievodca pre nových zamestnancov mimopobrežného ropného priemyslu. Publikácia vám poskytne informácie z prvej ruky. Jej autor a editor je Boris Hornák, ktorý pracuje niekoľko rokov na ropných plošinách v severnom mori, v súčasnosti na pracovnej pozícii toolpusher. Začínal pred ôsmimi rokmi ako natierač neskôr roustabout, roughneck, asistent vŕtača, vŕtač a asistent toolpushera. Vo svojej publikácii zhrnul svoje niekoľkoročné skúsenosti s prácou v ropnom priemysle na mori.

Zoznámte sa s viac ako dvadsiatimi typmi dostupných pracovných pozícii, mzdami, pracovnými podmienkami, sociálnym zabezpečením, pracovným postupom, náplňou práce, životom na plošine, pravidlami, odmenami, ďalšími výhodami a hlavne tvrdou prácou.

Objednať

Boris Hornák, pracuje niekoľko rokov na vrtných plošinách, v súčasnosti v pracovnej pozícii toolpusher. Začínal před osmimi rokmi ako natierač neskôr roustabout, roughneck, asistent vŕtača, vŕtač a asistent toolpushera.

V sprievodcovi zhrnul svoje niekoľkoročné skúsenosti s prácou v ropnom priemysle.. Zoznámi Vás s viac ako dvadsiatimi typmi dostupných pracovných pozícií, mzdami, pracovnými podmienkami, sociálnym zabezpečením, pracovným postupom, náplňou práce, životom na plošine, pravidlami a to najdôležitejšie obsahuje adresár renomovaných náborových agentúr, ktoré nevyberajú poplatky za sprostredkovanie práce.

Aby ste boli úspešný v mimopobrežnom ropnom priemysle, potrebujete mať správne informácie, stratégiu a spôsoby uchádzania sa o pracovné miesta.

image

Úspešne sme predstavili mnoho ľudí podobných Vám mimopobrežnému ropnému priemyslu. V priebehu niekoľkých týždňov sa podarilo ľuďom získať dobre platenú pracú v tomto priemysle, napriek tomu, že nemali žiadnu predchádzajúcu skúsenosť.

Existuje veľa pozícii pre začiatočníkov, ktoré nevyžadujú predchádzajúcu prax a môžete sa ich rýchlo naučiť zvládať.

Skúsenosťi s prácou

Majte na pamäti, že len hľadať možnosti nestačí. Dôležité je konať. Nebuďte ako ľudia, ktorí stále hovoria o tom, že by potrebovali zmenu, ale nikdy pre to nič neurobia, takže im neostáva nič iné len sa uspokojiť s tým, čo príde.

A pritom nie je tak ťažké splniť si "sny". Nevyžaduje to žiadne výnimočné znalosti, skúsenosti či investície. Ak chcete, aby ste sa zajtra mali lepšie, tak musíte dnes urobiť niečo inak." Inými slovami, ak budete pokračovať len v tom, čo ste vždy robili, tak dostanete len to, čo ste vždy dostávali.

image

Naša súčasná situácia je výsledkom našich rozhodnutí, ktoré sme urobili v minulosti. A naša budúcnosť bude výsledkom rozhodnutí, ktoré robíme dnes.

Nič neriskujete ! Naša spoločnosť Vám garantuje 100% vrátenie peňazí za sprievodcu prácou na vrtných plošinách za podmienky ak dodržíte naše odporúčania a prácu nezískate.

Objednať Limitovanú edíciu